Agrrruš doporučuje

15. srpna 2011 v 23:39 | agrrr |  Na (s)ex
Slíbila jsem, že udělám konkrétnější článek o výrobcích popřípadě jak vybírat. Je tu, slíbený i s doporučením a uvedením, které hračky vlastním a jestli bych je doporučila. Račte číst dál, chcete-li a duševní zdraví vám to dovolí…


Vibrátory
Existuje mnoho tvarů s mnoha funkcemi a z mnoha materiálů. Pokud jde o tvary a funkce, je důležité si uvědomit, na co hračku chcete použít. Jako doplňkovou hračku pro vás pro oba? Jako šidítko? Nebo hračka umí něco co partnerova výbava ne? Existují rotační, "přirážející" pulzační, elektrické s výboji… mnoho. Takže uvědomit si na co hračku chcete. Myslím, že není dobré, abych se teď rozepisoval o jednotlivých druzích, těm bych ráda později věnovala samostatné články. Když si vybíráte hračku, je důležité uvědomit si, že tahle hračka se zavádí. Půjde do vašeho těla na výsostné území, které si zaslouží rozmazlovat. Pokud hračku vybíral pán, vždycky jsem upozorňovala, ať vybírá, takovou, kterou by si byl sám schopen zavést do těla. Ono vybírat jen podle ceny není nejšťastnější řešení.

Hodně záleží i na materiálu. Rozhodně nedoporučuju pryžové. Pryž je snášenlivá se vžemy druhy lubrikačních gelů. Pryž je tvrdý plast na dotek připomínající panenku bárbí. Pórovitý, nepříjemný… Ruce pryč od něj. Jistě ve své době měl své místo a naše maminky i babičky nic jiného nepoznaly, ale proč se k němu uchylovat, když existuje mnoho lepších materiálů.

Geloví vibroušci jsou v současnosti nejrozšířenější. Existuje mnoho druhů a slitin gelů o mnoha různých kvalitách. Gel je v celku na dotek příjemný materiál a vibroušci z něj vyrábění bývají už i na celkem slušné kvalitní úrovni. Přesto gel má svá úskalí, je to velmi pórovitý materiál, který nebývá příznivý k citlivým a alergickým ženám. Pokud se rozhodnete pro gelovou hračku, doporučuju nechat si ji na prodejně rozbalit a osahejte si ji. Nechte si předvést vibrace a ptejte se prodavaček. Ptejte se na reference od zákazníků, na údržbu, na snášenlivost s lubrikačními gely. I když gel sám o sobě je snášenlivý se všemi lubrikačními gely, přece jen bývá často příměsí silikon, nebo je gel potažen silikonovou vrstvou a pak na něj lze používat pouze gely na vodní bázi.

Materiál který rozhodně doporučuju při volbě vibrátoru je lékařský silikon. Nealergenní, nepórovitý, příjemný měkoučký kvalitní…. Má samé plusy, ale i dva mínusy. Je nutné na něj používat pouze bezalkoholovou dezinfekci a lubrikační gel na vodní bázi. Přece jen člověk chce, aby mu hračka dlouho vydržela a neničila se.

Nejkvalitnějšími výrobky na trhu z lékařského silikonu jsou hračky od firmy FunFactory. Vibrátory od této firmy mohu vřele doporučit. Jsou měkké příjemné, přizpůsobí se tělu, takže nikde netlačí. Pro mě osobně je i plus, že jejich hračky mají macatý dojem. Osobně mám doma dvě hračky od FF a to "Boss" a "Semirealistic" (obě 3G -tedy třetí generace) a nemůžu si je vynachválit. Firma samozřejmě vyvíjí stále nové technologie, na pultech jsou už i novější a novější výrobky, nabíjecí, do vany, kombinované pulzace…. Obrovskou jejich výhodou jsou hravé tvary.

Velmi oblíbenými vibrátory jsou i Lelo. Jejich hračku doma nemám, ovšem, co jsem měla zkušenost se s nimi setkat, tak musím říct, že jejich materiál je na dotek nesmírně příjemný, ovládání vibrací mají velmi přívětivé a vibrace velmi intenzivní a zároveň tiché, ale postrádám onu měkkost a macatost. Lelo hračky nejsou tvrdé, ale zdaleka nejsou tak měkké, jak osobně upřednostňuji.

Anální kolíky a vibrátory
Zapomeňte na pryž! To si ničí sedinka nezaslouží.
Gely patří opět mezi oblíbené a to především cenově. Je to pochopitelné i z hlediska praktičnosti, kdy si človíček něco kupuje a neví, do čeho jde tak vezme něco menšího a méně kvalitního. Co kdyby se to nezvětšilo a zůstalo ležet v šuplíku. Osobně vlastním OR.561835. Už si ale přece jen říkám, že by to chtělo něco lepšího. Gel je pórovitý materiál, a ač poctivě používám alkoholovou dezinfekci a starám se, aby se leskl čistotou, za ty tři roky přece jen už začíná chytat ne zrovna ideální barvu. Chci upozornit, že je to naprosto přirozené a dřív nebo později začne chytat tuhle barvičku každý materiál až na jeden.
Sklo.

U análních hrátek já sklo upřednostňuju, přece jen se s ním líp manipuluje, snáze vklouzává, lépe se udržuje a i mnohem lépe vypadá. Navíc v současné době se vyrábí i skleněné vibrátory. Takže ani vibrace nejsou postrádané. Na skla se specializuje firma Glassvibrations. Všechny hračky jsou z tvrzeného skla. Je dobré si to ohlídat. Toto tvrzené sklo je udělané tak, aby se nejen nerozbilo (není možné je normálně rozbít), ale v případě že by vám přece jen spadlo z třetího poschodí na dlaždičky, tak se netříští. Nikdy nikdo neviděl od tohohle skla střepy. Což je podle mě podstatný, nechtěla bych, aby se mi v těle nějaké sklo rozlomilo ;-)

Pokud přece jen svému zadečku chcete dopřát spíše měkoučké hračky, vřele doporučuji Již víše zmíněné Lelo. Svou pevností pomohou snadnějšímu zavádění. Jak jsem již psala, jsou měkké a příjemné na dotek. Hračky od FF pro anální užití jsou taky velmi příjemné, ale doporučila bych je spíše až zkušenějšímu jedinci. Největší ohlas u zákazníků měli dva produkti a to "Bootie" od FF a "Liv" od Lelo.

Anální kuličky či řetězy
U kuliček je podstatná především jedna věc. Musí být z jednoho materiálu. Jednolité - celé!
Odstrašující příklad:


Proč ne?
Protože kuličky jsou ze stříkaného plastu, který se po čase začne sloupávat. Provázek je obyčejný s uzlíky. Co když se rozváže? A jak ho čisti? Fakt si myslíte, že z vláken dostanete všechny bakterie? Ne tohle rozhodně nedoporučuju.

Kvalitní anální řetězy se dají sehnat i gelové. Opravdu podmínkou je, aby byly z jednoho materiálu. Ovšem za nejkvalitnější a nejlepší považuju řetězisod firmy Sinfive. Konkrétně Eltiri a Alterno. Oba tyto řetězy jsou nesmírně příjemné na dotek, pevné, ale měkké. SF si zakládá na naprosto nealergenních a zdravotních materiálech. Takže řetězy budou snášenlivé i pro extrémně citlivé ženy. Navíc! Ty řetězy jsou naprosto skvělý pro masáž zad!
Skvělé řetězy vyrábí i FunFactory, opět z lékařského silikonu, měkké příjemné hravé barevné. A do jejich červíka "Flexi" jsem se zamilovala. Toho si taky jednou pořídím.;-)

Venušiny kuličky
I venušiny kuličky by měli být spojené stejným materiálem, z jakého jsou vyrobeny. Spojovací místa a hrany se mohou stát zdrojem drobných poranění nepříjemných tlaků, nehledě na to jak strašně špatně se čistí.

Venušiny kuličky je důležité vybírat i tak, aby vám seděli velikostně. V současné době je možnost i jedno- kuliček pro drobné ženy. Opět vybírat tak aby materiál byl příjemný na dotek. A hlavně, před koupí si je vezměte do ruky a zarechtejte s nimi. Tichost především! Opět bych rozhodně nedoporučovala pryž a stříkaný plast. Taky bych v tomto případě upozornila na latex. Latexové jsou tiché a na první pohled se tváří příjemně, ale pokud trpíte alergií na latex tak je rozhodně taky nedoporučuji.

V tomto směru bych vřele doporučila Smartballs od FF nejnovější série je vyráběná opět z lékařského silikonu, ta starší s elastomedu. Pokud jste drobnější až drobounká žena, vřele doporučuju Lovepearl od SinFive. A velmi příjemné a zdařilé jsou i Joyballs od Joystick.
Osobně mám doma "Smartballs Teneo Duo" V barvě černo - fialová a nemůžu si je vynachválit.

Tak to by myslím pro dnešek stačilo. Co říkáte? :-D
Poprosím vás, abyste hlasovali v anketě, co by vás osobně nejvíc zajímalo a o čem byste si chtěli přečíst. Jinak samozřejmě další návrhy přijímám s nadšením, šup s nimi do komentářů :-D
 


Komentáře

1 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 15. srpna 2011 v 23:54 | Reagovat

Moc kvalitní a přínosný článek. Jsem zvědavá, co bude příště. :-)

2 werewolf's spirit werewolf's spirit | Web | 15. srpna 2011 v 23:56 | Reagovat

hustýýý...konečně sem na tohle téma taky někde narazila =D sice s tím už měnší zkušenosti mám, ale "člověk" se vždycky rád informuje o příjemných věcech =D

3 Archaell Archaell | Web | 16. srpna 2011 v 0:03 | Reagovat

Velmi... zajímavý článek ^^

4 punerank punerank | E-mail | Web | 16. srpna 2011 v 0:18 | Reagovat

Tak sakra - rotační vibrátory nebo pouta? se mám se sebou hádat?
Skleněný anální kolík mě láká hlavně na dotek..., skleněný vibrátor zase kvůli zvuku, jaký asi dělá?
Jinak se mi líbí všelijaké měkkoučké - spíš malé hračky, ale výdrž hodinkových baterek a výkon hraček - to nic moc...:)

5 Sikar Sikar | 16. srpna 2011 v 7:38 | Reagovat

Ohoo, díky, na některé detaily jsem se chtěl optat (hlavně matroše) a teď už nemusím.

Co se tichosti kuliček týká, je bžunda v absolutním tichem chytit dámu za pánev a zatřepat.

6 Ondřej Ondřej | E-mail | Web | 16. srpna 2011 v 9:22 | Reagovat

Skvělý článek Agrrr :) Jen tak dál, rád si čtu tvé zápisky.

7 Vendy Vendy | Web | 16. srpna 2011 v 9:53 | Reagovat

Opravdu zajímavý článek. S tímto tématem se běžně nesetkávám a do sexshopů nechodím (vážně ne, to není pokrytecké prohlášení). A rozhodně je to zajímavé čtení, nevěřila bych, jaké rozdíly dokážou existovat a na co všechno je důležité dávat pozor.
Skvělé, Agrrr!

8 signoraa signoraa | Web | 16. srpna 2011 v 11:04 | Reagovat

Souhlasím s tím, že článek je zajímavý a pro mnohé poučný. V sexshopu jsem byla ze zvědavosti v roce 1990 v Paříži, tady v té době ještě nic takového nebylo. A pak jednou v Dejvicích, tuším, že to byl jeden z prvních tady u nás, ale převládla jen zvědavost. Jsem z generace, která byla vychovávána hodně puritánsky.

9 Gabriel Decay Gabriel Decay | Web | 16. srpna 2011 v 12:19 | Reagovat

já nad tvými člányk doslova žesu..žasnu nad tím--no nevím jak to pospsal..ale co..?..opravdu super článek..
rozhodně velmi velmi poučné...a nechceš napsat i něco pro může..?..vím, že s tím asi moc zkušeností mít nebudeš, ale spíš jen ze zvědavosti..:D

10 agrrr agrrr | Web | 16. srpna 2011 v 12:24 | Reagovat

Všem chválícím (zatím dnes jen chválící články :-) ) velmi děkuji, jsem ráda, že článek byl užitečný a že něco přinesl. To potěší nejvíc.

[9]: I pro muže určitě něco bude. Samozřejmě osobně osobní zkušenosti nemám, ale i pánské hračky doma máme, takže aspoň zprostředkované zkušenosti budou. :-D

11 Manželka Manželka | Web | 16. srpna 2011 v 18:57 | Reagovat

Ptám se asi úplně hloupě, ale nemůžu si pomoct: k čemu (jak, propána) se používají anální řetězy?

12 Arcana Arcana | Web | 17. srpna 2011 v 22:32 | Reagovat

Páni, z toiho mi jde až hlava kolem. Anální řetězy? Proboha, Manželka má pravdu, jak se to proboha používá? :D
Z tolika se vyrábí, i z pryže jo? Uh.
No, poučena jsem řádně, koukám že jsem nevěděla zhola nic :-D

13 Dragita Dragita | E-mail | Web | 17. srpna 2011 v 22:41 | Reagovat

velmi zajímavý článek, těším se na další :-D

14 Čalamáda June Čalamáda June | Web | 18. srpna 2011 v 13:48 | Reagovat

POUTA A BONDAGE 8dDDD
Jednou k tobě zavítám. Vypadá to jako sranda Aggr ^~

15 agrrr agrrr | Web | 18. srpna 2011 v 15:36 | Reagovat

[11]: [12]: Anální řetězy jsou v podstatě to samé, jako anální kuličky. Slovo řetěz se používá hlavně proto, že je dlouhý a těch kuliček je mnohem více než dvě. Anální řetěz se zavádí do análu. Je na každém jak a kdy ho použije. Někteří si jej zavedou před stykem, aby dráždil při klasickém sexu s partnerem. Někteří sis ním hrají a pomalu ho zavádejí a stejně tak pomalu ho i vytahují, aby dráždili svěrač. - Toť ve zkratce. Za nedlouho se na téma anální kuličky a řetězy objeví ode mně článek na stránkách Lascivni.cz. Ale zřejmě bych se tomu mohla věnovat trochu více i zde. Každopádně doporučuji kouknout na Lascivní, je tam mnoho informací a a skvělých článků od několika skvělých redaktorů, takže si můžete přečíst i pohled různých lidí na podobná témata :-D

16 pavel pavel | Web | 18. srpna 2011 v 20:43 | Reagovat

Jestli je to tvá osobní zkušenost, tak smekám před sebou. :-)  Nebudeš mi věřit, ale s vibrátotry žádné zkušenosti nemám. Asi proto že jsem chlap a je to pro mne konkurence.  :-D

17 ratuska ratuska | Web | 19. srpna 2011 v 17:04 | Reagovat

Ha, tak mě by zajímaly ohlasy na nějaké masážní předměty :-). Nedávno jsem koukala na masážní jazyk i s ústy, což mě svým vzezřením hrozně pobavilo :-D. A jiné hračky této podobné.

18 Polgara Polgara | Web | 19. srpna 2011 v 17:38 | Reagovat

Agrr, za tenhle článek děkuju. Trefný a poučný

19 Ozzro Ozzro | Web | 19. srpna 2011 v 20:01 | Reagovat

Ano ano, asi si také něco pořídím...možná, něco pro moji kočičku :-)

20 Sikuri Sikuri | Web | 19. srpna 2011 v 22:51 | Reagovat

Éhm... můžu mít dotaz mimo téma *nervózě se hihňá*??
...Kde se dá sehnat dobrá streptokočka?

21 Manželka Manželka | Web | 20. srpna 2011 v 13:00 | Reagovat

Děkuji za informaci. Jsem o něco chytřejší a na Lascivní se mrknu! :)

22 Sikuri Sikuri | Web | 22. srpna 2011 v 14:46 | Reagovat

Díky :))

23 (Ne)šílená Charlotte (Ne)šílená Charlotte | Web | 30. srpna 2011 v 16:09 | Reagovat

Och, díky za informace. :-D
Á, příště bych ráda pouta a bondage ... ;-)

24 Simon Simon | 12. března 2012 v 1:39 | Reagovat

Nedostatek vzdělání okecávat dyslexií? :-D Dooost dobrá finta ;-)
Vzhledem k tvým zájmům o anální řetězy a podobné "lahůdky" bych spíš tipoval poněkud nedostatečné IQ ;-)

25 agrrr agrrr | Web | 12. března 2012 v 11:11 | Reagovat

[24]: Co má IQ společného se zájmovou orientací? Jen ti co provozují "čistého" misionáře mají patent na rozum? A vzdělání? Proč do toho taháš školu? Vždyť ty nemůžeš tušit jaké mám nebo nemám ukončené vzdělání...

26 Simon Simon | 13. března 2012 v 0:49 | Reagovat

[25]: To lze tušit velice snadno. ;-)
Jinak pokud jsme si neporozuměli-tak polopatičtěji: Hloupost omlouvat dyslexií.... "Protože když má husa v hlavě prázdno,ani lejstro o "vzdělání" jí není nic platné. Dá se mj.i koupit,třeba čilou "zájmovou orientací",že..? :-D

27 sIMON sIMON | 13. března 2012 v 0:55 | Reagovat

A o své údajné "dyslexii" informuješ Ty sama- dole pod čarou. A pokud si,jak tam píšeš,necháváš pravopis kontrolovat,a přesto se chyby "obĚvÝ", pak jsi hloupá husa nejen Ty,ale i ta druhá :-D

28 agrrr agrrr | Web | 13. března 2012 v 6:26 | Reagovat

[26]:[27]: Víš, takový jako ty, mě nemůžou urazit. Teď jen kopeš kolem sebe ve snaze udělat se dokonalým. Přijď s konstruktivní kritikou a pak se začneme bavit. Jenže poslední komentář očividně ukazuje, že to ty nechceš. Seš jen tupec, co přišel dělat problémy...

29 Simon Simon | 13. března 2012 v 23:10 | Reagovat

Ty jseš evidentně problémem sama sobě.
A dál mi nestojíš za diskuzi.

30 agrrr agrrr | Web | 14. března 2012 v 11:38 | Reagovat

[29]: tohle ani diskuze nebyla... děkuju, už se nevracej :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Čtřenáře upozorňuji na to, že jsem dyslektik. Veškeré texty sY sice nechávám kontrolovat, ale stejně se tam nějaké chybI obĚvÝ Klidně mě na danou chybu upozoněte, zlobYt se nebudu. Ale urážením mě si nepomůžete a ještě se samY ztrapníte.
Děkuju. ;-)


Autorem designu i fotky jsem jen a pouze (výjmečně) já. ;-)