Srpen 2011

Sikar - chcete mě?

31. srpna 2011 v 21:47 | agrrr |  Mé šílené zápisky
Jelikož mi poslední dobou články moc nejdou přes prsty, rozhodla jsem se pro něco konstruktivního.


Agrrruš doporučuje

15. srpna 2011 v 23:39 | agrrr |  Na (s)ex
Slíbila jsem, že udělám konkrétnější článek o výrobcích popřípadě jak vybírat. Je tu, slíbený i s doporučením a uvedením, které hračky vlastním a jestli bych je doporučila. Račte číst dál, chcete-li a duševní zdraví vám to dovolí…

(ni)Kdo jim (ne)dovolil radit?(!)

10. srpna 2011 v 22:46 | agrrr |  Keci v kleci
Není tomu tak dávno, kdy Plchar Šiškebab III., tvůrce knihy Ghoulaš a Mamutsonova šedesátá čtvrtá reinkarnace, napsal článek s názvem "Kdo nám dovolil radit?". Na toto téma jsme nemálo debatili, a já mám opravdu silnou potřebu se k tomu taky vyjádřit.

Proto následující slova berte z pohledu arogantního jedince, co k smrti nesnáší, když mu někdo diktuje co, jak a hlavně proč má co dělat. Z pohledu někoho, kdo nesnáší samozvaná pravidla a neuznává rádoby autority. Tedy z pohledu mého.


Na (s)ex

8. srpna 2011 v 15:04 | agrrr |  Na (s)ex
info
Milí, zlatí čtenáři a zvrhlíci. U této nemravné rubriku už párkrát padlo, abyste si přáli, abych uváděla i konkrétní výrobky.

Anální Šidítka

2. srpna 2011 v 22:00 | agrrr |  Na (s)ex
Už je to dlouho, co jsem naposledy přidala nemravný a erotický příspěvek. V anketě kromě elektrosexu vedli i vibrátory a anální kolíky. Tak jsem se rozhodla zrecyklovat své práce a přinesla další informace. Pro někoho novinka, pro někoho možná nuda. Klidně buďte i pohoršeni… :-P


O tom, že anální hrátky jsou čím dál oblíbenějšími, a že o tuto praktiku jeví zájem stále větší množství lidí je již neoddiskutovatelným faktem. Anální sex tedy nepovažujeme za nic nenormálního.

Stále ale existuje spousta lidí, které sexuální hrátky velmi lákají, ale z různých důvodů se za to stydí. Myslím, že stud je neopodstatněný. Proč si odpírat něco, co člověku dělá dobře?


Anální vibrátory jsou zúženy na špici, lépe se pak zavádí do těla. Rozšiřuje se velmi pomalu. Takže zavádění není nijak extrémně invazivní. Nikdo neříká, že si musíte zavést vibrátor do análu celý, naopak stačí opravdu jen špičku a vibracemi dráždit citlivá nervová zakončení.

Výhodou análního vibrátoru je, že pokud nezaujme jako anální vibrátor, může být používán jako klasický mazlík pro zavádění do vagíny. Ale pozor! Nejdříve do vagíny, potom do análu. Obráceně nikdy! Jednosměrka!

Na rozdíl od análních kolíků je jejich výhodou i to, že se dají použít na masáž celého těla. Jako předehru před erotickým řáděním, s ním lze partnerovy namasírovat šíji, záda, bradavky ale i okolí genitálií, vnitřní stranu stehen a nakonec i zadeček. Dobré je si uvědomit, že to je hračka pro oba. Proč by nemohl být malinko potrápen i partner? Nebo i malinko víc ;-)
Nebo naopak on tuto dráždivou masáž může udělat vám a rozmazlit si vás tak před análními hrátkami. Fantazii se meze opravdu nekladou.Možnost hrátek je zde v podstatě neomezená. Stačí vybrat správně tvarovaný vibrátor. Ať už klasický anální jen s úženou špičkou, či vyloženě dráždicí s vibrační patronkou umístěnou v dlouhé tenké špici - jejichž vibrace bývají mnohem intenzivnější a kmitavější.

Pokud se náááááhodou rozhodnete pořídit si domů anální vibrátor, rozhodně si nezapomeňte vzít na pomoc anální lubrikační gel.
V současné době se dělají s extrakty, které pomohou uvolnit svaly a tak je následný průnik mnohem příjemnější. A některé dokonce mírně znecitlivují a tak trochu pomáhají předcházet onomu nepříjemnému pocitu, že musíte honem-honem na záchod.

Nebuďte puritáni a užívejte si to co se vám líbí ;-)


agrrr
Čtřenáře upozorňuji na to, že jsem dyslektik. Veškeré texty sY sice nechávám kontrolovat, ale stejně se tam nějaké chybI obĚvÝ Klidně mě na danou chybu upozoněte, zlobYt se nebudu. Ale urážením mě si nepomůžete a ještě se samY ztrapníte.
Děkuju. ;-)


Autorem designu i fotky jsem jen a pouze (výjmečně) já. ;-)