Květen 2011

Tak teď můžu v klidu umřít

29. května 2011 v 21:52 | agrrr |  Na (s)ex
Tentokráte jeden kratší, ale o to milejší a úsměvnější.

Nevysávejte, pumpujte

22. května 2011 v 21:31 | agrrr |  Na (s)ex

Vakuové pumpy - pro muže

Hraček pro ženy existuje nepřeberné množství, hraček pro muže už je o poznání méně a trh se na ně zaměřuje až v posledních letech.

"Odmadurovala" to je to hlavní :-D

18. května 2011 v 16:15 | agrrr |  Témata týdne a jiné projekty
Opět si čtu články na téma týdne a musím přiznat, že se opět královsky bavím.
číst si o tam jak jedinci píší, že to je téma jen pro některé, že to bylo jednoduchý anebo naopak, že jedině on, autor blogu, byl jediný, kdo při matuře trpěl, mě vskutku dostávají do záchvatů smíchu.

Ale já nejsem úchyl!

16. května 2011 v 11:54 | agrrr |  Na (s)ex
Tak milé dě... milí návštěvníci.

To byla Agrruška ještě nováček a v prodejně pracovala teprve druhým dnem když přišel cca 50-ti letý pán s užmoulaným papírkem v ruce.
Na užmoulaném papírku byl velice špatně rozpoznatelný obrázek předmětu, který pán sháněl. Po několika minutách těžkého dohadování, do kterého vstupovala moje (tehdy ještě) nadřízená (a tím v tom dělala ještě větší zmatek)jsem zjistila, že se jedná o umělou vaginku.
Nakonec jsem dohadování se zákazníkem vzdala a přenechala ho své tehdejší vedoucí (později podřízené). Šla jsem se věnovat příjímání nového zboží a poslouchala, jak se má správně prodávat.
"NO víte, já jsem to doma zkoušel molitanem, ale nebylo to ono a tohle jsem si našel na internetu. Máte přesně tohle?"
"oh... víte pane molitan není ideální materiál. Navíc je potřeba používat lubrikační gely..."
"Ale já žádný gely nepotřebuju. Mě jde o to, že to tím molitanem nešlo a já bych potřeboval něco - víte co."
"jistě jistě, ale konkrétně vámi nalezený model na prodejně nemáme. Můžu vám však nabídnout jiné typy, jako například tuhle...tuhle..tahle je velmi oblíbená...tahle je dokonce na baterky..."
"já na baterky nic nechci. Já jsem si to dělal molitanem a to nešlo, já potřebuju, aby to bylo měkký a poddajný"
"No tak třeba tuhle japonku? Je z imitace lidské kůže, tak zvaný CyberSkin. Velice měkká, jako opravdová."
"Noooo! ta se mi líbí! Tyhle dva konce odříznu a bude to ideální!"
"P-P-P-Pane, ale když to ořežete, tak ji úplně zničíte. Navíc vám nebudeme schopni , to , poskytnou kompletní zákaznickej servis. Víte..."
"Já žádnej servis nechci. Když to tady a tady oříznu - vidíte - tak to bude naprosto ideální. Na co servis?"
...
"jelikož se jedná o napodobeninu kůže je nezbytné používat bezalkoholovou dezinfekci a lubrikační gel na vodní bázi, jinak dojde k poškození materiálu. Můžu vám nabídnout..."
"Nic mi nenabízejte já nic nepotřebuju. Na co by mi to bylo? Víte, molitanem to nešlo, ale tohle-to je ideální"

"Ale lubrikační gel je nezbytností! Kůže na penisu je nesmírně citlivá a mohlo by dojít nejen k poškození vaší nové hračky ale i k potrhání kůžičky či vážnějším poraněním..."
"Co prosím? Co si myslíte, že s tím budu dělat? já nejse žádnej úchyl! Proč bych do toho jako strkal to...to... No? Madam. Já to mám jako izolační přepínač. Tady to ořežu, tady budou takhle dráty, které budou izolované a takhle se to bude přepínat. Madam! já jsem kutil a né úchyl!"

*jen podotknu že pán si hračku koupil a poté se stal i pravidelným zákazníkem.*

Příště si povíme, proč nepužívat vysavač ;-)

agrrr

Filmeček na večer

8. května 2011 v 22:00 | agrrr |  Na (s)ex
To kdysi, jednoho parného letního dne byla Agrrruška opět v práci. I přes mnohonásobné žádosti a upomínky mi na prodejnu stále nebyl instalován větrák, klimatizace a ani ventilace nad dveřmi stále nebyla opravena. Svítíčko pražilo přes skleněnou výlohu a dveře být otevřené nesměli (ze zákona).

To takhle přišel poněkud postarší pán, celý rudý-upocený-udýchaný. No děti povím vám to na rovinu, vypadal akorát tak na infarkt. Pán byl navíc velice rozladěné nálady a hledal záminku jak se pohádat. Když zjistil, že u mě neuspěje, šel dozadu do videopůjčovny, že si teda na večer vybere nějaký filmeček.

Pán při vybíráni neustále něco vybral a rozhořčoval se nad tím, jaký jsou lidi prasata a že to s náma jde od desíti k pěti.
Poslouchaje zákazníkovo drškování, jsem si pomyslela, že dědka jednou klepne pepka a vrátila se ke své školící práci a připravovala si nějaký materiál (konkrétně o vakuových pumpách a proč nepoužívat vysavač)

Pak, se ale začaly dít věci.

Ve videopůjčovně se ozval zvuk padajících kazet a několik krátkých heknutí.
"No nazdar! Dědka kleplo!" Vyhrkla jsem docela nahlas. Přeskočila jsem pult, popadla telefon pro zavolání záchranky a utíkala do půjčovny.


Když jsem několika (ladnými) kroky doběhla do půjčovny, zjistila jsem, že dědka bohužel nekleplo.
Dědek stál popřihnutý jednou rukou opřený o pult ze kterého shodil kazety a v ruce držel svou již seschlou a povadlou chloubu.

V tu chvíli jsem myslela, že klepne mně.
A spustila jsem: "Co si to sakra myslíte že děláte? Kde si sakra myslíte že jste?!? Mám na vás kurva zavolat policajty?!? Koukejte vodsaď vypadnout, než vás nakopu takovým způsobem, že na to do smrti nezapomenete!
Co vás to napadlo vy úchyle jeden? Já málem volala záchranku! Ať už sem ani nepáchnete, nebo se neznám..."
Řvala jsem na něj takovým způsobem, že vteřinu potom co opět celý zarudlý kvapně odešel, naběhla barmanka z vedlejšího nonstop baru se smetákem v ruce a otázkou jestli má volat policajty a co se to tu děje.

Bohužel až po uklidnění jsem si uvědomila, že jsem ho vyhazovat neměla, ale měla jsem mu do ruky vrazit mop, aby si to po sobě uklidil...

*konec*
(příště očekávejte vyprávění o jednom domácím kutilovi)

agrrr

všechno se časem Zvrhne

8. května 2011 v 18:02 | agrrr |  Na (s)ex
Zdravím všechny své zvrhlé čtenáře ;-)
Určitě jste si všichni všimli toho dlouhého, červeného textu pod Mamutsonem. Jedná se o to, že hodlám ve svém úchylářství trošku přitvrdit. Tudíž čtení už nebude vhodné pro mladistvé do osmnácti let.
Čtřenáře upozorňuji na to, že jsem dyslektik. Veškeré texty sY sice nechávám kontrolovat, ale stejně se tam nějaké chybI obĚvÝ Klidně mě na danou chybu upozoněte, zlobYt se nebudu. Ale urážením mě si nepomůžete a ještě se samY ztrapníte.
Děkuju. ;-)


Autorem designu i fotky jsem jen a pouze (výjmečně) já. ;-)