Prosinec 2010

Yaoi: druhá verze

29. prosince 2010 v 12:10 | agrrr |  Témata týdne a jiné projekty
...aneb pravda o análním sexu.
18+ ( a navíc můj osobní názor, prosím brát s nadhledem)

Yaoi

28. prosince 2010 v 13:25 | agrrr |  Témata týdne a jiné projekty

Yaoi
Pamatuji si doby ne až tak dávno minulé (maximálně tak 5 let), kdy sem prohlásila, že dva chlapi je stejně hezký pohled jako pro někoho dvě ženský.
Asi nemusím vykládat, že se zlou jsem se potázala. A tak moje zvrhlost utajeně rostla a vyvíjela se, až je ze mě co jsem teď. Počestný úchylák ;-) … ale to sem nepatří.

Jak bych to tak řekla.

Podle současné společnosti je YURI v pořádku, ale YAOI je hnus a špína. Proč?


Každý má jinačí choutky a každému se líbí něco jiného. Ale popravdě nechápu odsuzování na základě neznalosti nebo svého subjektivního názoru.
Není fér shazovat něco jen proto, že zrovna vám se to nelíbí, nebo protože to neznáte. Máte vůbec právo shazovat něco, o čem vůbec nic nevíte?
Mě se taky k smrti nelíbí Harry Trotl a nějaký Chcípání! Naopak se mi nesmírně líbí představa mě a dvou bisexuálních mužů…
(o 10 minut později)
Všechno je to o sexuální fantasii.
O tom co máme v hlavě a co nám tak nějak rozechvěje onu erotickou strunu. Každému se prostě líbí něco jiného. Prostě se nám Yaoi líbí (některým nejen yaoi ale to sem teď nepatří). V mnoha případech je to především o zábavě, než o uspokojení.
Je to smyslné a lehké zabrnkání na onu slastnou strunku pomyšlení.
Silně totiž pochybuji, že by se toto stal pro někoho fetiš a tak se nemohl vůbec vzrušit bez pohledu na nějaký pěkný Yaoi obrázek ;-)

A vůbec! Přiznejme si, že není muž je skutečně překrásné stvoření! A co je hezčí? No přece dva překrásní muži v obětí!

P.S.: jsou mnohem horší věci než yaoi ;-)

Vaše zasněná Agrrr


Děkuju Mamute!!! Děkuju!

25. prosince 2010 v 14:22 | agrrr |  Mé šílené zápisky
Děkuju Ty jeden Slone Máničko! Děkuju!!

(článek je 18+)


Soutěžní uvažování o Víře

21. prosince 2010 v 23:15 | agrrr |  Témata týdne a jiné projekty
Tak další zadání od naší milované The byla úvaha na téma Víra. Od matury úvahy nemám ráda. (zadali nám citát a pak mi řekli, že jsem to nepochopila.... do teď si stojím za to že pochopila, ale oni nepochopily....)
Taky chci upozornit, že se vám mé uvažování nemusí líbit. To je samozřejmě vaše právo a váš názor. Stejně jako níže zmiňované můj. 

Mutant ozbrojen

19. prosince 2010 v 23:14 | agrrr |  Mé šílené zápisky
...teda vlastně ustrojen.

Původně jsem tu anketu dala jen tak pro zajímavost co na to mí milovní čtenáři řeknou a už už jsem se chystala tu druhou (menší) větev odstřihnout. I maminka mi to poradila a maminky mají přece vždycky pravdu. (navíc ona je vyučená zahradnice a to i přes to, že teď ve svém věku se naučila programovat a má to jako náplň práce!)
Ale jediné nůžky v bytě to nevydrželi.... Vážně! Hle:
ustrojený mutant
a to jsme těch nůžek v bytě měli hromadu... najednou nemůžu ani jedny najít. Tomu se říká Mamutí prozřetelnost!

A tak jsem lehce nastřiženou větev zadrátovala, aby držela a utíkala do Obi koupit druhou špičku (tu první máme sice hvězdu, ale to je jedno (to víte loni jsem kupovala zbrusu všechny ozdoby a když to bylo v sadě.. no neberte to ;-) )


Zjistila jsem, ale, že některé ozdoby nemůžu najít a co mě mrzí nejvíc.... nemohu najít ptáčky :-( ale ty se snad do vánoc najdou a doplní! 

No a teď už fotka mého Mutantíka! To velké "M" je tak správně. Už mu to asi zůstane jako jméno :D

ozbrojený Mutantík
ozdobený mutantBez té druhé větvě by vypadal asi dost blbě a musíte uznat, že takhle mu to docela sekne :-D 

Ještě Těch pár ztracených ozdob, ptáčkové a bonbóny a bude to super - Ne?

Tak co říkáte mému Mutaníkovi. Docela sekáč ;-)

A padlo tu podezření, že to ne tmou, zimou a volbou prvního co mi padlo do oka... Ale že jsem ho sháněla...

Ne, není to pravda. Frost dostal v práci včera na dvě hoďky volno (do kina na Megamysl -super film  doporučuju ;-) ) A tak jsme jeli i pro stromek. U Tesca už neměli nic. Bylo to tam vybraný a měli tam jen pár košťat, tak jsme zajeli ke Kauflandu. Už byla docela tma a zima, tak jsme vybrali první co nám padl do oka a byl cenově přijatelný. Byla tma a stromek byl tak zmrzlí, že větve nešli od kmenu. No co vzali jsme ho. Sice jsem měla nutkání vzít ten druhej hned vedle, ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslela a řekla, že teda ten. No a tady to máte. To je Mamutí prozřetelnost... o tom nemůže být pochyb!
Stromek si mě vybral.  A Popravdě jsem za to ráda protože je to tak trochu unikum a je to letos poprvé co mně v tomhle praštěným období bavím ;-)

Tak jak se vám můj stromek líbí?  Kocourům zatím MOC :-D

Vaše upíchaná a od nůžek poraněná agrrr

MUTANT!!!

19. prosince 2010 v 16:26 | agrrr |  Mé šílené zápisky
Příšerný! Zrůdný! Nebezpečný! Má pokřivená charakter a dvě hlavy!

Je vysoký téměř dva metry. Celí je pokryt malými bodci které jsou schopny propíchnout kůži. Nemá ruce, ale jeho spáry jsou nebezpečné a už dokázaly vyděsit kdejakou princezničku. A hlavně...má jich mnoho...

Dostal se k nám včera a byl to boj, když se snažil dostat do našeho bytu. Oba kocouři před ním prchaly závratnou rychlostí a já  na něj byla sama. Přez noc zůstal na chodbě, ale dnes... dnes se zatrůnil v obýváku.  

Maminka, tatínek, Dracula a zrcadlo

12. prosince 2010 v 23:00 | agrrr |  Témata týdne a jiné projekty
Než vám začnu popisovat, kdo je mým vzorem a proč, chtěla bych vám nejdřív vysvětlit, co to slovo vzor pro mě znamená.

Vzor je pro mě někdo, koho svým způsobem obdivuju. Mohu ho obdivovat pro vlastnost, kterou bych chtěla také mít. Může to být můj hrdina a stejně tak to může být prostě jen někdo, kdo vymezuje mantinely mé cestičky životem. Není to někdo, kým bych se chtěla stát. Není to nikdo, koho bych chtěla kopírovat. Je to někdo, kdo pro mě hodně znamená a kdo mi dává inspiraci do života. Je mi vzorem něčím, co dokázal a inspiruje mě také to, co dokázat.


Pohádka pro Chlupáčka 2/2

12. prosince 2010 v 17:22 | agrrr
Se zpožděním vám dodávám druhou část pohádky. Moc se omlouvám, prostě je toho tak moc, že jsem to dřív nestihla. Doufám, jen že druhá část se vám bude líbit. Hlavně chlupáčkovi ;-)

(Hudební doprovod není povinný. Je to jen dokreslení atmosféry. tohle jsem poslouchala, když jsem plodila. Takže komu se čte u hudby hůř nemusí si to pouštět)


Pohádka pro Chlupáčka

5. prosince 2010 v 16:32 | agrrr
Tak a je to. První část pohádky pro Malé Chlupaté Stvoření.


Mentální očista

2. prosince 2010 v 1:26 | agrrr |  Mé šílené zápisky

Nenávidím lidstvo, pohrdám polovinou lidí, které denně potkám. Proč jsou lidé tak zatraceně hloupí? Proč nepřemýšlí. Proč jsou tak zabednění? Ale co je nejhorší: proč neposlouchají, kdo jim co říká? Proč jsou takoví ignoranti a pak se jen diví. Proč si všichni myslí, že jsou pupek světa a vše se bude točit jen kolem nich? Chtít všechno, ale nedat zbla nic? Vy ubožáci.

Čtřenáře upozorňuji na to, že jsem dyslektik. Veškeré texty sY sice nechávám kontrolovat, ale stejně se tam nějaké chybI obĚvÝ Klidně mě na danou chybu upozoněte, zlobYt se nebudu. Ale urážením mě si nepomůžete a ještě se samY ztrapníte.
Děkuju. ;-)


Autorem designu i fotky jsem jen a pouze (výjmečně) já. ;-)