Listopad 2010

Iren touží po elfech IX

19. listopadu 2010 v 0:22 | agrrr |  Iren
Doufám, že nebudete zklamáni. Z vašich teorií jsem naprosto nadšená a budu si je muset někam zapsat abych je mohla použít v jiných úchylárnách, popřípadě ve volném pokračování.
Tuto část bych ráda věnovala Slonům a The (zde opravdu nebude nikdo překvapen, nikdo se nebude šklebit a nidko nebude zírat. Dokonce tu není ani slovo výraz. ;-) )
Z výchovných důvodů tentokráte jen 15+

Mé oblíbené

13. listopadu 2010 v 13:17 | agrrr
Rozhodla jsem se po vzoru některých blogerů věnovat svým oblíbeným stránkám zvláštní článek. Ano budu se opičit ;-)

Vlastně je to i z toho důvodu, že těch oblíbenců mám víc a víc. Každý je jiný a každý je jedinečný. Každý si zaslouží alespoň malý popisek a doporučení ostatním i náhodným návštěvníkům.

Labanda
je první spřízněná dušička, na kterou jsem mezi těmi hromady růžových blogů narazila. Je to takový můj blogový guru.
Její blog jen neuvěřitelné pozitivně laděný. Je to umělecká duše. Básnířka i grafička. Je to dobrá duše, která pomáhá lidem na blogu, dělá designy a dokáže neuvěřitelně psychicky podpořit. Vždy když jdu na její blog, naladím se na pozitivní vlnu, pokochám se překrásnými výtvory a probudí se ve mě ten lepší (i když malinkatoučký) človíček.

také jeden z prvních, na které jsem narazila. Už je to Pán a tak jeho články jsou vyspělé a hodné zamyšlení. Jeho články jsou vždy protkány skvělým a mě blízkým humorem (občas i tím humrem, sumýšem, havýšem..). On nepotřebuje reklamu. Jeho témata týdne patří totiž mezi nejlepší z nejlepších. ;-)

..ehm respektive myšleno Bespedi. Jak popsat tak složitou osobnost? V první řadě yaoistka, Otaku, japanofilka... ale taky nebetyčný úchylák, povídkář, a umělecký jedinec. Co je také nesmírně důležité: zakladatelka a velekněžka Velké sloní cesty ELEFANTISMU

Velký zlý chlupatý milovník chili. Tvořitel slavných komiksů a krotitel lidožrávých koní, zombie srnek, ghoulašů a jiné sklepní fauny, flory a fauno-flory. Plší pán a král a vlastník jedné streptokočky. Obyvatel pajzlu tvořící pikošky, povídky a bájné Veledílo.

královna tkaniček a metalové klasiky. Kreslířka povídkářka a vůbec šílená umělkyně. Yaoistka, Elefantiska, ochránkyně před Veverkami a jogurty. Naprosto seriózní a vážná, čaj při plném vědomí.

Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri. Chlupato-milé, stvořeňo-usměvavé, hudbo-milovné, básně tvořící a komixi kreslící. Jo a bylo stvořeno, proto stvoření.

kavárenský povaleč a poklesslostní básník. Pravidelný plénootáskář a fotograf. Sběratel archivních pohlednic.

psychicky labilní tank. Trhačka uší a nově i očí. neuvěřitelně skvělá kreslířka (kreslí i z několika pohledů) a nápaditá příbeholožka a spisatelka. Otaku, yaoistka (- pozor vlastní pádlo!) a skvělá glosařka.

majitelka jedno vlastňo-autorského modrého vesmírů. Spisovatelka příhod Samohaněného Montany, Odpůrkyně Gagy a autorka Lady Kvagy. Nejhlavnější záchranářka streptokoček a umožnitelka - sprostřetkovatelka adopcí. Neuvěřitelné skvělá malířka a básnířka.

Tajemný havýš mstící se zákeřným rybářům. Záhadné svědomí AK klubu. Blogerský filozof a psycholog blogerstva. Teoretička normálnosti, objasňovatelka nenormálnosti.

ToiToi paní a máma od dvou potkanů (potkali se pod kamenem, pod kamenem...)
Metalistka a milovnice knih - má ráda Kinga (já taky a moc). Aktivní výletářka a trefná fotografka. Velice citový jedinec.


ehm. Někdo by čekal milou osůbku. co by se také mohlo skrývat za krtečkem v kalhotkách a veselou myškou? Čekal by někdo milovníka Ó velkého Kulhánka? čekal by někdo pár saďourských povídek a příběhů? Ne? Tak čekejte

Tygr. S vlastními názory na svět. S dobrou duší a otevřeným srdcem. Jestli chcete vědět víc, musíte si ho přečíst samy!


kocouři zdivočeli a rozhodli se že se podívají do internetového světa. Občas se doma nudí a tak si blogaří a řádí. Podávají kočičí pohled na ten lidský svět.

Blogující maminka, co se svýmy ratolsetmi stavý lego, patlá různě mňamky,tvoří pro děti i pro potěchu, fotí, úvahuje a vůbec dělá spoustu zajímavých věcí. Stává se mýmmaminovským vzorem. Až jednou budu mít caparta, taky s ním chci takhle blbnout a věnovat se mu :-D

Recenze filmů i knih, představování zajímavých blogerů. Tvorba vlastních videí i grafiky. Básně, úvahy i naučné články. Tomu všemu se věnuje tato mnohostraná blogerka.

Pokud se cítíte ukřivděni, že tu nejste a stejně k vám pravidelně chodím číst si příspěvky, tak nejspíš čekám, jak se vyvrbíte. Nebo přispíváte tak málo, že mám strach, že jste to položily a já bych musela opět měnit seznam oblíbenců. a nebo jsem na vás zapomněla (v tom případě se omlouvám)

Dospělá a navždy dítětem

7. listopadu 2010 v 13:58 | agrrr |  Témata týdne a jiné projekty
Přála bych si být dospělá a přece navždy dítětem.
Přála bych si žít v zemi-nezemi
Přála bych si, aby vše bylo černé nebo bílé.
Aby svět hýřil barvami.
Aby mé sny byly skutečností.
Aby existovaly všechny pohádkové bytosti i nebytosti.
Aby svět byl kouzelným místem.
Aby svět byl místem pro žití...

Přála bych si spoustu krásných věcí, ale nic z toho nikdy nebude pravdou. Nikdy, protože už jsem dospělá. Protože už neumím věřit. 
Rozum dospět nechce, ale tělo stárne.

Být tak znova v těle dítěte, ale mentálně dospělá. Mít tak tu možnost si své dětství skutečně užít a nepachtit se za přeludem dospělosti.
Hrát si s panenkami, běhat bezstarostně venku, hrát si na pískovišti a běžně se houpat na houpačce.

Být nedotknutelná a přesto opečovávaná. Být naivní a přesto rozumná. Říkat svobodně svůj názor bez následků. Mít možnost říkat pravdu a nemít potřebu to vysvětlovat.

Uvědomovat si spojitosti, příčiny i následky, ale nebrat na to ohled. Mít informace, protože mě nikdo nebude brát jako nebezpečí. Být svobodná přesto ochraňovaná. Mít všechno, ale nemuset nic. 

Být sama sebou a bez následků...

Přála bych si konečně dospět, ale moct se vrátit do těla dítěte...

Vaše Agrrr
Čtřenáře upozorňuji na to, že jsem dyslektik. Veškeré texty sY sice nechávám kontrolovat, ale stejně se tam nějaké chybI obĚvÝ Klidně mě na danou chybu upozoněte, zlobYt se nebudu. Ale urážením mě si nepomůžete a ještě se samY ztrapníte.
Děkuju. ;-)


Autorem designu i fotky jsem jen a pouze (výjmečně) já. ;-)