Říjen 2010

Mrkev

31. října 2010 v 16:25 | agrrr
Kráčející mrkev
-malá Zlomenokelská (heloujínská) povídečka. Nejhorší co jsem kdy v žovtě vyplodila a doufám, že už něco tak samoúčelného ani nevyplodím. A co je účelem téhle povídky? Získat Šiškouny! Muhahahaha

Iren touží po elfech VIII

26. října 2010 v 22:08 | agrrr |  Iren
Omlouvám se za zpoždění, ale když je krize, tak je krize. Z tím se nedá nic dělat. Takže doufám, že o to víc si tento díl užijete ;-) Přeji příjemné čtení.
18+

V hlubině mysli

25. října 2010 v 23:07 | agrrr |  Témata týdne a jiné projekty
Poslední díl k projektu jednoho Malého Chlupatého Stvoření. Vím, že moje mini série moc úsměvy rozdávat nebude, ale vím, že MChSzAC už mě zná a nebude se za to zlobit. Přeji příjemné počtení.
MChSz AC


V hlubině mysli
Klárka se bála. Maminka se na ni určitě bude moct zlobit. Mockrát ji říkala, že se nesmí s cizími lidmi bavit, a už vůbec ne s nimi někam chodit. Klárce se chtělo brečet, ale nějak to nešlo.
Rozhlédla se kolem sebe, všude bylo šero a ticho. Po zdi proběhl nějaký chlupatý a nohatý pavouk. Klárka se pavouků bála, ale tenhle na ní jen mrkl pravou řadou očí a utíkal dál. Chvíli ho pozorovala, ale pak se jí ztratil z dohledu a ona přišla o své rozptýlení.
Napravo od sebe uviděla své nové šatičky a barevné botky. Uvědomila si, že je stále nahá a hrozně se zastyděla. Sáhla pro ně, ale nějak jí proklouzly mezi prsty. Zkusila to znova, ale prostě ji nějak utíkaly. To jí rozesmutnilo. Dostala je k narozeninám od maminky. Vybíraly je v jednom obchoďáku a pak šly na ledovou tříšť. Vybrala si jahodovou s melounem. Jahody má moc ráda. Mohla by jich sníst celou mísu a nikdy by neměla dost. Klárce se chtělo brečet, ale nešlo to.
Dál si prohlížela místnost. Otočila se a tam uviděla něco zvláštního. Na jednom z těch obrovských strojů něco poloviselo a pololeželo. Klárka se šla podívat blíž.
Stodolou se ozval křik, ale ten
nikdo neslyšel, až na jednoho chlupatého a nohatého pavouka, který se na ní díval ze škvíry mezi prkny. Žádný pták se v okolí nevznesl, žádné zvíře strachy neprchlo. Nikdo si výkřiku nevšiml.
Klárka doběhla za roh k velkému oknu a pod něj si sedla. Měla výhled na své oblečení i na pavouka. Ale neviděla tu hroznou věc, věc nad kterou se začínaly rojit mouchy. Klárka se schoulila do
klubíčka a tiše vzlykala. Myslela na maminku a na tatínka. Přála si, aby tu teď byli. Přála si aby se teď otevřely ty veliké dveře od stodoly a tam stáli její rodiče, kteří ji odvedou domů. Přála si, aby to všechno nebyla pravda. Přála si aby se strýčkem nikdy nikam nešla. Přála si jen, aby to byl všechno jen zlý sen uvnitř její mysli.Iren

16. října 2010 v 22:33 | agrrr
AAAAAch mám obrovskou radost.

Jsem hrozně ráda, že tu úchylárnu někdo čte :-D . Jsou tu dvě osoby, které dokonce namalovaly obrázky. První byla "Já" (tím nemyslím sebe, ale Bespedi - ti co znají vědí, ti co neznají ať ráčí poznat), která namalovala Elfa jak se kuchá v člověčinu....luxus :-)
No posuďte:
mučeníčko
Jo, jo mučeníčko, to je naše potěšeníčko :-)
Další její tvorba zde.

Druhý malovala Čalamáda June. Malovala toho víc, ale já ukážu jen jeden. Na Další koukání musíte k ní. A říkám vám, že ona malovat umí opravdu moc hezky!!!!
Iren
Nádherné obrázky - že? Tak já se pustím do pokračování.... i když si doufám, že to budou brát jako odměnu. Ne jako pomstu....

Iren touží po elfech VII

10. října 2010 v 21:40 | agrrr |  Iren
Omlouvám se za tak velikou pauzu. Ale byla jsem nějak moc inspirována a původní verze tohoto dílu byla 2x tak dlouhá. Problém je i že 2x tak uchylná. Vlastně to bylo spíš tvrdý porno.. a tak jsem to malinko zkrátila, upravila a zcenzurovala ;-) Opravdu jen malinko a mučící scény jsem se snažila nechat ;-)
18+ jako vždy ;-)

Má podzimní cesta domů.

6. října 2010 v 17:33 | agrrr |  Témata týdne a jiné projekty
Přemýšlela jsem, jak vám podat toto téma týdne. A kupodivu mě i něco napadlo. A tak jsem fotila...

Iren touží po elfech VI

3. října 2010 v 22:47 | agrrr |  Iren
Všem pravidelným čtenářům, za které jsem nesmírně vděčná, posílám další pokračování Iren. Pevně doufám, že i tento díl se bude líbit.
18+ (jako vždy)
Čtřenáře upozorňuji na to, že jsem dyslektik. Veškeré texty sY sice nechávám kontrolovat, ale stejně se tam nějaké chybI obĚvÝ Klidně mě na danou chybu upozoněte, zlobYt se nebudu. Ale urážením mě si nepomůžete a ještě se samY ztrapníte.
Děkuju. ;-)


Autorem designu i fotky jsem jen a pouze (výjmečně) já. ;-)