Iren touží po elfech IV

25. září 2010 v 0:15 | agrrr |  Iren
Chtěli jste víc mučení? Chtěli jste větší zrůdnosti? Máte to mít a to ještě nevíte co příjde
doufám, že se těšíte co se z toho vyklube


Jáhahahahahahah muhahahahahaha hahahahah hahah ah ehm ehm chrm chrm chrchly chrchly kuck kuck kuck kuck. (To nic, jen autorce začíná definitivně harašit ve věži....)

Ehm.... (...přiškrcený stydlivý až pištivý hlas...) víte jak jsem posledně psala, že si to žije vlastním životem? Tak ode dneška 18+ ...napořád


IV.

"Proboha, ať už jí někdo zabije! Nemůžou jí takhle trápit!" Potichu si ty dvě věty mumlala stále dokola, jako nějakou modlitbu. Ani si neuvědomila, že pláče.

Někdo jí sundal ruce z uší. Iren přestala opakovat svou mantru a otevřela oči. "…můžeš přestat. Přišlas o to nejlepší, teď už je po ní. Heh a to jsem si dal tak záležet. Nevadí, umučíme někoho dalšího - co? Ale příště se musíš dívat." Proti ní stál elf-kapitán a vypadal náramně pobaveně. Všichni vypadali pobaveně. Jen ona byla bílá a k smrti vyděšená. Až teď jí začínaly docházet jeho sova. Podívala se na ruce, které ji kapitán, stále držel. Byly ušpiněné od něčeho červeného. Od elfových rukou. Jeho ruce se jen leskly jasně rudou krví.

Iren se vyděšením roztáhly zorničky ještě víc. Podívala se do tváře usmívajícího se kapitána. Opravdu jeho oči byly tak šílené?
Náhle zaostřila přes jeho rameno a jako-by před ní nikdo nestál. Viděla jen tělo umučené ženy.

Stále ještě byla přivázaná ke stěžni. Ústa pootevřená, oči vypálené, vlasy od krve. Celá tvář, v posmrtné křeči, jaksi znetvořena bolestí do hrůzné grimasy. Už v ní nebyla poznat ta žena z podpalubí.

Okolí očí bylo jeden velký krvavý puchýř, vypadalo to, jako by jí z očí vytékala kyselina. Místo rtů měla jen mokvající ránu a v ranách na tváři měla nalepené vlasy. Krk byl takřka nedotčen až na jednu cestičku, kudy stékal pramínek žhavého oleje, stejně jako stékají slzy.
Kůže na hrudi se rozevírala jako nezapnutý kabát ve větru. Její hrudní koš byl obnažen, stažen z kůže a ta roztažena do stran. Stažení muselo být mistrné, protože na kůži nebyl ani kousek masa. To zůstalo uvnitř a z většiny zakrývalo vnitřní orgány. Na břiše a bocích kůže zůstala, ale celý pas byl probodán dlouhými jehlami. Stejné jehly, ale kratší, byly zabodány v kolenech a chodidlech.

Iren se nedokázala pohnout. Dívala se na mrtvé tělo a stále hledala podobu s onou ženou. Elf-kapitán se k ní naklonil. "Nervy. Jsou to citlivá místa v tělech. Pokud je správně stimuluješ, dokáží vyvolat nesnesitelnou bolest, aniž by mučenému hrozila bezprostřední smrt. Skuteční umělci dokáží své oběti mučit i mnoho dní. Hodně záleží na odolnosti moučeného a na zvolené metodě."
Kapitán vzal do ruky jednu z jehel a strčil jí Iren před oči. "Jehlice - jsou určeny k napichování nervů.
Dokonalé, pokud znáš ty správná místa, dokáží způsobit ohlušující vlnu bolesti. Asi takhle." Jehlice zmizela Iren z očí, načež ucítila malé bodnutí v pravém rameni. Podívala se na elfa-kapitána. Zase se tak zvláštně usmíval a v očích měl ten podivný výraz.

Iren najednou vykřikla. Rameno jí drásala neuvěřitelná bolest a celou pravou ruku měla ochrnutou. Pokusila se vyndat si jehlici z ramene. Ale jakmile se jehlice jen dotkla, celím tělem jí projela nová vlna bolesti. V hlavě jí explodovala temnota, která ji trhala na kusy.


Měl z toho potěšení. Ano - jako vždy, když viděl tak nádherné utrpění. Byla tak jiná, tak zvláštní. Vyndal jí jehlici z ramene a sledoval, jak v ní explodovala nová vlna bolesti. Bolest jí slušela. Díval se, jak se svezla k zemi. Ztěžka oddychovala. "Bolest už nejspíš ustupuje" pomyslel si a musel se v duchu sám pro sebe usmát. Přikázal, aby ji odvedli k ostatním a rozdal pár dalších rozkazů. Spíš jen tak pro pořádek, než že by to teď bylo zapotřebí. Podíval se na svého pobočníka. Rty sevřené do tenké linky a v očích vyčítavý výraz. "Je rozkošná nemyslíš? Asi si ji nechám jako domácího mazlíčka." Stále se usmíval Kapitán.
Pobočníkovi se to očividně nelíbilo. Rty sevřel ještě pevněji, až zbělely. Víc už se snad ani mračit nedokázal. "Jak myslíte, pane." Díval se svému kapitánovi do očí. Ruce křížem jak malé dítě, jen si dupnout. Pak se zhluboka nadechl. "Nechápu, co se vám na ní líbí. Je to jen člověk - dobytek jako ty ostatní."
Kapitán se vesele zasmál. "Falinyre, ty žárlíš!"
Falinyr na souhlas sklopil hlavu. Žárlil. Nesmírně na tu lidskou děvku žárlil.
"Falinyre, tobě nepřijde zvláštní, že ta malá holka nehysterčí, nepanikaří a ani neprosí o slitování? Její chování je přinejmenším zvláštní. Na nic se neptá, jen všechno sleduje. Rozhodně mě baví sledovat její reakce. Nakonec, zabít ji můžeme vždy - že?" Kapitán se podíval svému pobočníkovi do očí a usmál se. "Myslím, že tak za hodinu tě budu potřebovat ve své kajutě. Přijď." Pak se k němu otočil zády a odkráčel.

Už se nemohl dočkat, až za ním Falinyr přijde. Nikdo nezná jeho tělo tak jako on. Teď ale potřebuje dodělat ještě pár záležitostí. Na lodi je vždycky tolik zbytečné práce, už aby byli doma.

Těšíte se na příště?
 


Komentáře

1 Labanda © Labanda © | Web | 25. září 2010 v 1:03 | Reagovat

chudák holka ej přeskakuju ty mučivé odstavce :-D kuju za pochvalu zlato ;-) :-)

2 Arcana Arcana | Web | 25. září 2010 v 1:04 | Reagovat

Jsem první? Jsem první!
Mhááááá, piš dál!  :D

Jééje, už se mi dlouho nestalo abych se na něco tak těšila. Iren se mi líbí víc a víc, až na pár drobností to je přesně ten typ postavy, co pořád v každém příběhu hledám a nikde nenacházím. Holka zlatá, tebe miluju  ;D

3 Arcana Arcana | Web | 25. září 2010 v 1:04 | Reagovat

Ps: Kura a nejsem první! Tak jindy :)

4 Já | Web | 25. září 2010 v 19:37 | Reagovat

Úúúúúú...chce to víc sexu, ale jinak paráda...mučící jehlice, to zní hrůzně...^^

Podle věty "Nikdo nezná jeho tělo tak jako on." soudím, že Kapitán je tak trochu na kluky....nebo ne? Muahahahaha....

5 Yukiko Yukiko | Web | 29. září 2010 v 14:34 | Reagovat

aaach, to je ta nejlepší masochystická povídka co znám - tak se mi to líbí :D já naopak přeskakuju ty odstavce kde je sex atd :D
máš moc dobrej blog ^^

6 Čalamáda June Čalamáda June | Web | 8. října 2010 v 22:33 | Reagovat

Ten začáteik mě totálně rozsekal, přečtu si ho ještě jednou

Jáhahahahahahah muhahahahahaha hahahahah hahah ah ehm ehm chrm chrm chrchly chrchly kuck kuck kuck kuck. (To nic, jen autorce začíná definitivně harašit ve věži....)

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD boha.
Jsem divná. Zrovna uprostřed nechutností v povídce si na tohle vzpomenu a začnu se histericky smát.
Ale skvělý kousek! Jdu dáááál!

7 tigris tigris | Web | 18. dubna 2011 v 18:49 | Reagovat

Souhlasím, chce to víc sexu.

8 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 3. srpna 2011 v 21:13 | Reagovat

Mučení je fajn, ale když je toho moc, začíná to být nuda. Pro mě platí čím méně explicitního popisu a víc náznaků. tím lépe. Trochu postrádám onen sadistický prožitek/požitek, je to akorát brutální, ale jinak trochu prázdné. Každopádně se mi líbil náhled do mysli kapitána. Zajímavé. Podle mě to mohlo klidně přijít i dříve. No, každopádně se do toho dá docela snadno začíst. Není to žádná vysoká literatura, ale na takové to domácí sadistické žvýkání... 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Čtřenáře upozorňuji na to, že jsem dyslektik. Veškeré texty sY sice nechávám kontrolovat, ale stejně se tam nějaké chybI obĚvÝ Klidně mě na danou chybu upozoněte, zlobYt se nebudu. Ale urážením mě si nepomůžete a ještě se samY ztrapníte.
Děkuju. ;-)


Autorem designu i fotky jsem jen a pouze (výjmečně) já. ;-)