Iren touží po elfech II

19. září 2010 v 23:33 | agrrr |  Iren
Původně tento příběh měl mít jen dvě části, ale malinko jsem se rozepsala, takže bude mít tři...
A jelikož jsem se rozepsala trošičku víc tak prosím pozorně čtete červený odstavec!

Následující text obsahuje sexuálně explicitní slovní materiály, které by někoho mohly pohoršovat a jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let (21, kde je to vyžadováno zákonem). Pokračováním ve čtení souhlasíte bezvýhradně s tím, že: sexuálně orientované materiály zde obsažené slouží výhradně pro vaši osobní potřebu, v soukromí, neurážejí vás, nepohoršují a že ve čtení pokračujete naprosto dobrovolně. Rovněž souhlasíte s tím, že neumožníte přístup ke zde zveřejněným textům osobám mladším osmnácti let. V případě, že se dostanete do rozporu s některým z výše uvedených pravidel, tuto stránku prosíme, opusťte. Veškeré obrazové a textové materiály obsažené na tomto blogu jsou zároveň chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření části obsahu blogu bez předchozího písemného souhlasu provozovatele blogu je považováno za porušení autorských práv a bude postupováno dle platných právních předpisů. :-) Přeji hezké čtení.


II.
Všude byla tma. Z dálky slyšela zvuky a hlasy. Slyšela nějaké praskání, kroky kolem ní po dřevěné podlaze. Slyšela šplouchat vodu. Někde v dálce slyšela vzlykat ženy a plakat děti. Pokusila se otevřít oči, chvíli mžourala a zaostřila, ale všude bylo šero. Uvědomila si, že vzlykot není ani zdaleka v dálce, je hned vedle ní. Ale všichni vzlykají tak tiše, jako by se báli i dýchat. Až teď si uvědomila, že se vše houpe. "My jsme na lodi?" Vyjekla překvapeně. Všechny oči se na ní vyděšeně podívaly. V té tmě a plny strachu vypadaly spíš jak krysí než jako lidské oči.
"Zbláznila si se?! Pro boha buď zticha! Nebo přijdou a potrestají nás!" Spustila na ni ve vzteku, ale pološeptem jedna žena.

Iren byla zmatená a matně si snažila vzpomenout, co se vlastně stalo a jak se sem dostala. Pak jí to došlo. "Elfové? My jsme na jedné z elfských lodí? Neuvěřitelný!"
Ženská se na ni opět utrhla. "Seš normální?! Drž už tu svoji hubu! Však vono na tebe taky dojde, krasotinko. Si nemysli. Ale přestaň kurva už zavařovat i nám ostatním. Dokážeš pochopit, že jestli tu nebude ticho, přijdou a někoho z nás klidně i zabijou?!"
"Ticho!" ozvalo se odněkud ze shora.

Žena si uvědomila, že mluvila mnohem hlasitěji, než je zdrávo. Sklopila hlavu a už ani nemukla. Oči však dál zarývala do Iren.

Když už byla v podpalubí úplná tma, otevřely se dveře a dovnitř vešli dva elfové. Opět Iren žasla nad tím, jak jsou elfové krásní a přitom mužní. Ale ani jeden z nich nebyl ten, kterého potkala ve své vesnici. Iren se rozpomněla na vesnici. Co se tam asi stalo? Moc si toho nepamatuje. Jestlipak někdo přežil? Postaví vesnici znovu? Uvidí ji ještě někdy?

Mezitím oba elfové došli až k ní. Oba vysocí, oba černé vlasy. Prý všichni elfové mají černé vlasy.
"Zvedej se!" přikázal jeden z nich. "No tak dělej!" než se Iren stihla pohnout, ten druhý ji chytil za vlasy a vytáhl ji silou na nohy. Stále držejíc ji za vlasy, s ní smýknul ke dveřím. "Jdeme!" procedil ten druhý mezi zuby a dál ji popostrkával ke dveřím.

Procházeli lodí jako nějakým labyrintem, až ji nakonec zpola dostrkali a zpola dovlekli k jedné z kajut. Ten vyšší otevřel dveře a vešel s ní dovnitř. Řekl několik slov, v jazyce, kterému nerozuměla, elfovi stojícímu k nim zády. Postrčil jí před sebe a čekal, dokud zády stojící elf něco neodpověděl. Pak odešel a zavřel za sebou dveře.

Elf stojící zády se otočil. Byl to ten z vesnice. Iren hrůzou zatajila dech. Nevěděla, co má dělat, co čekat.
Elf se na ni usmál, a Iren mimoděk úsměv opětovala. Elfovi se rozšířili zorničky, vypadal nadšeně. "Musím, přiznat, že už velmi dlouho, jsem nenarazil na tak rozkošnou tvářičku jako je ta tvoje." Usmál se vlčím úšklebkem, až jí zatrnulo.

Bála se, nesmírně se bála, netoužila po něm. Netoužila už po žádném z nich. Chtěla se jen vrátit domů. Chtěla, aby všechno bylo jako dřív.
Elf se k ní blížil, ale strachy se nedokázala pohnout, nedokázala jakkoliv odporovat. Prostě jen stála a zírala na muže před sebou. Cítila, jak jeho ruce dopadají na její boky, jak ji svléká pohledem, jak oddychuje.

"Nee! Nechte mě být!" vyjekla Iren a vymanila se z jeho sevření a snažila se utéct. Elf jí ale chytil a jako nic s ní praštil do postele. "Jsme na lodi! Nemáš kam utéct!" Elf se smál. Bylo vidět, jak náramně se baví. Iren začala ječet, snažila se vymotat z postele a utéct. On ji ale přirazil ke dveřím a z poza-opasku vytáhl nůž. Stále se na Iren usmíval a ruka s nožem
se blížila k jejímu hrdlu. Iren zavřela oči. Myslela, že je to konec. Jenže nůž se jí do hrdla nezaryl. Otevřela oči a uvědomila si, že jí tím nožem páře oblečení. Šaty rozerval mezi prsy a roztrhl je až do pasu. Iren se chtěla bránit. Snažila se jeho ruce zadržet, ale jenom si poranila ruce o nuž. Nedokázala elfa odstrčit a nedokázala se mu ani vymanit. Přitiskl ji ke dveřím ještě těsněji a jednou rukou jí držel obě ruce nad hlavou, nůž odhodil a druhou rukou mačkal její prsa. Jeho dech ztěžknul, jazykem jí přejel po krku a pak ji políbil. Byl to vnucený a násilný polibek. Iren ho kousla a na rtu se mu objevila krůpěj krve. Rukou si ji otřel a podíval se na Iren. Opět ten úsměv, ten ji děsil ze všeho nejvíc. Uhodil ji. Uhodil jí dlaní do tváře a pak znova. Odhodil ji přes půlku kajuty a šel za ní. Chytili za vlasy a donutil ji vstát. Slyšela jeho vzrušený dech přímo u ucha. Jeho hlas byl roztřesený "Budeš prosit, abych nepřestával."

Strhnul z ní šaty a rukou ji chytil na zátylku. Znova si prohlédl její tělo a pak ji donutil ohnout se přes stůl. Slyšela šustot oblečení. Slyšela, jak se jeho dech zrychlil a prohloubil. Cítila, jak jí rukou přejel od vnitřní strany stehen až k zadečku. Byla k smrti vyděšená, ale nedokázala ani pípnout. Očekávala, co se bude dít.
Prsty jí přejel přes chloupky. Cítila jeho prsty, jak se jí jemně dotýkají. Na chvíli přestal a pak cítila, jak se něco velkého snaží dostat do jejího těla. Svým penisem se dobýval dovnitř a ji to bolelo. Vzlykala, ale Elf nebral žádné ohledy. Jakmile se celá jeho chlouba dostala dovnitř, začal pomalu a rytmicky přirážet.
Iren plakala. Snažila se potichu, ale bylo to bolestivé. Nebo se jí to snad tak líbilo? Čím hlasitěji vzlykala tím rychleji a tvrději přirážel. Přestal jí tlačit na zátylek a oběma rukama ji chytil za zadeček. Přírazy přitvrdily a Iren začala prosit o slitování, prosti ať přestane. Líbilo se mu, jak prosila. Zvedl ji ze stolu, aby se narovnala, přitiskl k sobě, držel ji za boky a za prsa a vzdychal jí do ucha. Nakonec zaryl prsty hlouběji do její kůže. Několik pomalých, hlubokých přírazů a hlasitých stenů do jejího ucha.

Pohrdavě se zasmál. "Netušil jsem, že bys mohla být ještě nevinná. Dívky v tvém věku už dávno nebývají. Ani nevíš, jak moc si mě potěšila. Možná tě nechám ještě chvíli žít." Odstrčil jí od sebe. Upravil si zpět oblečení a napil se z poháru, který zůstal stát na stole.

Iren si k sobě přitiskla potrhané oblečení a z očí se jí řinuly slzy. Někde hluboko uvnitř si sama sobě musela přiznat, že se jí to líbilo, ale tuhle myšlenku ihned zapudila jako nepřípustnou.
Elf vyšel před kajutu a zvolal nějaké rozkazy, pak se vrátil k Iren a vystrčil ji ven. Tam se ji ihned obstoupili dva elfové, stejní, kteří ji přivedli, a vedly spět někam dolů, do útrob lodi. Oba si ji polonahou prohlíželi a komentovali vlastním, pro ni neznáním jazykem.

Pokračování příště:-)
 


Komentáře

1 Já | Web | 21. září 2010 v 21:30 | Reagovat

Wow...bezva...sadistický elfové...
To se mi líbí, kdy bude další díl? ^^

2 Arcana Arcana | Web | 21. září 2010 v 23:54 | Reagovat

Wau... to je tak osvěžující nečíst nic co by se týkalo Pottera, Pána prstenů nebo mě známým a původně zcela nesexuálním anime :D
První příběh o/se sexem, který mě nenudil či jinak (a že mě kámoška zásobuje hojně) ;-)

3 Čalamáda June Čalamáda June | Web | 8. října 2010 v 22:18 | Reagovat

:D to červený ještě někdo čte?
No nic, moc pěkný, podívám se na další díl.

4 Sikar Sikar | Web | 17. října 2010 v 20:35 | Reagovat

Ugh!

(čím stupidnější komentář od Sikara, tím...)

Tak, teď tě nechám vydusit, aby sis promyslela, co to vlastně znamená.

5 agrrr agrrr | Web | 17. října 2010 v 20:46 | Reagovat

..je Sikar zmatenější? Nevím. Už se dusím...

6 Tristia Tristia | E-mail | Web | 27. října 2010 v 18:18 | Reagovat

wow, pěkně se to vyvrbilo :) souhlasím s prvním komentářem

7 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 28. listopadu 2010 v 11:46 | Reagovat

Konečně mám zase část přečíst ti tuhle špičatoušinu najednou a znovu smekám před tvými schopnostmi ! Jsi perfektně úchylná!!:)

8 Dragita Dragita | Web | 26. ledna 2011 v 21:35 | Reagovat

wow nemám slov, :-D konečně někdo, kdo se něco takového nebojí napsat ;-)

9 tigris tigris | Web | 18. dubna 2011 v 18:19 | Reagovat

Bude hloupý když znovu zopakuji wow? No musím smeknout. Překrásně úchylný. WOW!

10 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 3. srpna 2011 v 20:59 | Reagovat

Dobrý, i když to mohlo být ještě o stupeň brutálnější. Musím říct, že se mi tvoje pojetí elfů moc a moc zamlouvá. Jenom by to chtělo ještě jednou pročíst, opravit překlepy a občasné kiksy ve slovosledu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Čtřenáře upozorňuji na to, že jsem dyslektik. Veškeré texty sY sice nechávám kontrolovat, ale stejně se tam nějaké chybI obĚvÝ Klidně mě na danou chybu upozoněte, zlobYt se nebudu. Ale urážením mě si nepomůžete a ještě se samY ztrapníte.
Děkuju. ;-)


Autorem designu i fotky jsem jen a pouze (výjmečně) já. ;-)